PRAHS

Returning Candidate?

2017-41849

2017-41849

Title
Clinical research nurse - Vizsgálónővér
Job Locations
Hungary-Budapest
Posted Date
9/26/2017

More information about this job

Overview

PRA Health Sciences Magyarország Kft.

Fázis I-es Klinikai Farmakológiai Vizsgálóhelyre

munkatársat keres

Vizsgálónővér (clinical research nurse)

munkakörbe

Responsibilities

Feladatok:

Vizsgálatok előkészítésében való segédkezés, forrásdokumentumok kezelése

Vizsgálati protokoll szerinti specifikus teendők ellátása (pl. RR, EKG, VÉRVÉTEL, MINTAGYŰJTÉS – KEZELÉS)

 Betegmegfigyelés, kapcsolattartás a betegekkel illetve alkalom adtán külső vizsgálóhelyekkel, kollégákkal

Qualifications

Elvárások:

  • Ápoló szakképesítés (minimum OKJ 54)
  • Precizitás, pontos munkavégzés, megbízhatóság
  • Fekvőbeteg ellátásban szerzett biztos gyakorlat, ápolói feladatok önálló, teljes körű ellátása
  • Nagyfokú rugalmasság (munkaidő terén is)
  • Jó kommunikációs képesség
  • Számítógépes ismeretek (word, excel, power point, outlook)
  • Szükség esetén külső vizsgálóhelyeken való munkavégzés
  • Legalább alapfokú angol nyelvtudás, angol nyelvben gyakorlat előnyt jelent

Amit kínálunk:

Határozatlan idejű, főállású munkaszerződés teljes munkaidőben (3 hónapos próbaidő)

Kiemelt jövedelem, egyéb juttatások /cafeteria, céges mobiltelefon , laptop.

Munkavégzés helye:

Budapest, Péterfy Sándor utca 8-14. FMC Dialízis Központ II.emelet

Angol nyelvű önéletrajzát küldje a “bijmawytske@prahs.com” e-mail címre

Tel.:+31-50-402 2242 (recruiting is done remotely from the Netherlands).

PRA is an EEO/AA employer and is committed to providing opportunities to minorities, women, veterans and individuals with disabilities.

Options

Connect With Us!

Not ready to apply? We get it! Click here to stay in touch for future opportunities, events and other happenings!